bplogo

Díjat nyertünk!

Az előző két tanévben holzmindeni (német) partnerünkkel közösen megvalósított Comenius projektünk tavaly év végén, Németországban elnyerte az eTwinnings Qualitätssiegel díjat.

A projekt címe: Europa - Was uns bewegt!

A díjról bővebb tájékoztatás a projekt honlapjáról elérhető.

Ebből az alkalomból 2015. január 27-én, kedden, 14 órakor, az iskola épületében videó konferenciát rendezünk a programban közreműködő német és magyar diákok és tanárok, valamint meghívott vendégek részvételével. smile

Iskolánk egy másik projektben, az  Erasmus+ pályázati programban is érdekelt. A 2014-15-ös tanévben 45 diákot küldünk külföldi munkahelyi gyakorlatra ezen pályázat keretében.
Tanulóinknak szakács, cukrász és pincér szakmában nyílik lehetőségük tudásuk továbbfejleszésére négy európai országban. A németországi mobilitási projekt már sikeresen lezajlott 2014 utolsó két hónapjában, 16 diák részvételével a németországi Brémában és Schwerinben. Nyolc fiatal február 8-án indul nyolchetes franciaországi gyakorlatra Gerardmerbe, márciusban 15-en mennek az észtországi Tallinnba, áprilisban pedig 6 diákunk kezdi meg Vantaaban finnországi képzését.
Hisszük, hogy tanulóinknak nem csak szakmailag ad óriási előnyt egy ilyen lehetőség, hanem látókörük is nagymértékben kiszélesedik egy idegen kultúrában és környezetben.

Alapítványi est

Kezdés: 18 óra!

Tájékoztató a szakképzésre jelentkezőknek

A szakképzésre jelentkező érettségiző tanulóknak szóló tájékoztató előadás 15 órakor kezdődik.

Zárva vagyunk!

Áramszünet miatt a tanítás- és az ügyintézés szünetel.

Pályaalkalmassági vizsgálat

A cukrász (06), szakács (07) és a pincér (08) szakmákra jelentkező nyolcadikosoknak!
A beosztás a főoldalon a “FRISS!! Felvételizők figyelem!” cím alatt található meg.

január 2015